Hollarm Bezdrátový zabezpečovací systém pro kola s vodotěsným chytrým světlem, automatickým snímáním brzdy, dobíjením pomocí USB a dálkovým ovládáním – lampa proti krádeži

Funkce:

Hlasitost: 115 dB. Materiál: PC + inženýrský ABS. Stupeň vodotěsnosti: vodotěsný IPX5. Světelné diody: COB vysoký zdroj světla. Vzdálenost dálkového ovládání: 10-80 m (ve volném prostoru). Baterie dálkového ovládání: 12V/27A alkalická baterie. Kapacita baterie: 700 mAh (3,7 V), dobíjecí lithium-iontová baterie. Způsob napájení alarmu: dobíjení pomocí micro USB (včetně nabíjecího kabelu). Kompatibilita: Obvykle kompatibilní se šířkou sedlového držáku kola mezi 50-55 mm.

Popis produktu:

【2 v 1 světlo a alarm pro kolo】Vícefunkční zadní světlo s proti-krádežovým alarmem, COB LED diodami a designem s 200stupňovým širokoúhlým světelným kuželem, které vám v temném večeru nebo za slabého denního světla zvýší viditelnost pro ostatní účastníky silničního provozu. Udržuje vás v bezpečí vždy a za všech okolností.

【Chytrá technologie brždění】Senzor brzdy automaticky aktivuje ultra jasné brzdové světlo po zastavení. Světlo je velmi jasné a viditelné i z dálky, což skutečně přitáhne pozornost a zlepší vaši bezpečnost.

【Extrémně hlasité 115 dB】Zabezpečovací alarm pro kolo může vydávat hlasitý zvuk, který přitahuje pozornost lidí. Hlasitost 115 dB účinně odrazuje zloděje a může být také použit jako jasné zadní světlo, inteligentní dálkový alarm a roh pro kolo. Možnost montáže na různé druhy kol.

【Vodotěsné a dobíjení pomocí USB】Zadní světlo pro kolo je odolné proti stříkající vodě z libovolného úhlu díky vodotěsnosti IP65. Vestavěná lithium-polymerní baterie o kapacitě 700 mAh je nabíjecí pomocí USB kabelu, který se dá napájet z počítače, zásuvky, powerbanky nebo jiného zařízení s USB portem. Po 3hodinovém dobíjení svítí zadní světlo po dobu 20-40 hodin v 3 různých režimech (pomalé blikání – 40 h, pulzující blikání – 30 h, stálé svícení – 20 h).

【Jednoduchá montáž a snadné odstranění】Sada obsahuje držák na sedlo a nastavitelný silikonový pás, který umožňuje rychlou instalaci nebo odstranění zadního světla na kolo, rámu sedla nebo sedlové trubce. Velmi pohodlné pro odšroubování z montážního krytu pro dobíjení.

Koupit zde>>